<<  Firma Profili  >>
 

DİRİLİŞ KEPENK;  Otomatik Kepenk ve yana kayar otomatik  kapı sistemlerinin montajı ve onarımı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Diriliş Kepenk olarak ihtiyaç duyulan tüm alanlara, otomatik kepenk, bariyer, seksiyonel kapılar, bahçe kapıları ve garaj kapılarının montajını gerçekleştirmekteyiz. 

Amacımız;

Kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

 Kepenk sistemleri sayesinde hem iş yerlerimiz hem de arabalarımızın bulunduğu garajlarımızın güvenliğini büyük ölçüde sağlamış olursunuz.

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların kepenk ve otomatik güvenlik kapısı ihtiyaçları, profesyonel ekibimizle  başarıyla karşılanmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için uzman ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek, Etkin kaynak kullanımı ile tüm paydaşlarımızın beklentilerini optimize etmek, Sürekli iyileştirme sağlayarak rekabetçi gücümüzü arttırmak, Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyon;

Müşterilerimizin mevcut gelecekteki beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, çevreye uyumlu ürünler tasarlamak, üretmek ve sunmak, çalışanlarımızın aktif, yapıcı ve yaratıcı katılımları ile iş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve kalite sistemlerimizin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak.
 

 

Diriliş
Kepenk ve  Kapı Sistemleri
 
.
.